24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosDėl "Covid" nuo penktadienio jau mirė 21 žmogus - rekordinis skaičius per...

Dėl „Covid“ nuo penktadienio jau mirė 21 žmogus – rekordinis skaičius per septintąją bangą.

- Advertisement 3-


Vyresnių nei 60 metų žmonių užsikrėtimo koronavirusu kreivė Kanarų salose ir toliau smarkiai mažėja, o mirčių skaičius šioje septintojoje pandemijos bangoje vėl yra didžiausias.

Šiandien (antradienį) Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad nuo penktadienio salose mirė 21 virusu užsikrėtęs žmogus: 14 Tenerifėje, 6 Gran Kanarijoje ir 1 El Hierro. Visi jie buvo 56-96 metų amžiaus, anksčiau sirgo patologinėmis ligomis ir buvo paguldyti į ligoninę.

Jau liepos mėnesį Kanarų salose užregistruota 117 mirčių nuo Kovid viruso, ir tai jau trečias pagal mirštamumą mėnuo per daugiau nei dvejus pandemijos metus po sausio mėnesio (280 mirčių) ir vasario mėnesio (142 mirtys).

Tačiau smarkiai sumažėjo vyresnių nei 60 metų žmonių, kurie yra vienintelė grupė, stebima šiame naujame priežiūros ir kontrolės etape, prasidėjusiame kovo pabaigoje, užsikrėtusiųjų skaičius.

Sveikatos apsaugos ministerija šiandien pranešė apie 926 naujus atvejus nuo penktadienio, o visose salose, išskyrus El Hierro, per septynias ir keturiolika dienų susikaupė vidutinės rizikos užsikrėtimo atvejų, teigiama visuomenės sveikatos paskelbtoje epidemiologinėje ataskaitoje. Per keturias dienas IA7 sumažėjo 93 punktais iki 452,64, o IA14 – 228 punktais iki 1 108,19 atvejo 100 000 gyventojų.

Šiai dienai Kanarų ligoninėse yra 460 Covid sergančių žmonių, t. y. dešimčia daugiau nei penktadienį, iš jų 433 žmonės guldomi į įprastas lovas (12 daugiau nei prieš keturias dienas) ir 27 – į intensyviosios terapijos skyrius (dviem mažiau).

Visuomenės sveikatos ataskaitoje teigiama, kad Gran Kanarijoje, Tenerifėje ir La Palmoje įprastų lovų užimtumas yra vidutinės rizikos. El Hierro šis rodiklis yra labai rizikingas, o likusių salų – mažai rizikingas.

Visų salų, išskyrus Gran Kanariją, kurios tiek priėmimo per pastarąsias septynias dienas, tiek užimtumo rodikliai yra mažai rizikingi arba jų apyvarta kontroliuojama, situacija intensyviosios terapijos skyriuose yra vidutiniškai rizikinga.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai