25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiDar vienas Tenerifės paplūdimys uždarytas dėl uolienų griūčių

Dar vienas Tenerifės paplūdimys uždarytas dėl uolienų griūčių

- Advertisement 3-


Santa Kruso taryba paskelbė, kad dėl nuolatinių uolienų griūčių uždarytas priėjimas prie Playa Benijo paplūdimio Tenerifėje, vienoje vaizdingiausių salos vietų.

Užsakytos techninės ataskaitos, kad būtų įvertinta rizika, kurią kelia nestabilus šlaitas virš paplūdimio, tačiau taryba ėmėsi šių prevencinių priemonių, kad užtikrintų visuomenės saugumą, ir skubiai analizuoja galimus problemos sprendimo būdus.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pastarąsias savaites vietos gelbėjimo ir gelbėjimo tarnybų darbuotojai pranešė apie į paplūdimį krentančias medžiagas, rodančias galimą šlaito nestabilumą. Patikrinusi šiuos pastebėjimus ir teiginius, Taryba nusprendė uždaryti paplūdimio prieigas, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.

Nors situacija dar nepasiekė kritinio lygio, būtina atlikti išsamius tyrimus ir imtis būtinų atsargumo priemonių. Paplūdimio prieigose bus pastatyti įspėjamieji ženklai, informuojantys lankytojus apie galimus pavojus. Be to, Anagos masyvo apsaugos ir avarinių tarnybų darbuotojai teiks informaciją visuomenei, ragindami visus elgtis atsakingai ir vengti nereikalingos rizikos.

Another of Tenerife's beaches is closed due to rockfalls

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos