23.3 C
Tenerife
Pirmadienis, 5 gruodžio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosCovid-19 naujienos: 143 nauji susirgimo atvejai, neužregistruota nei viena mirtis

Covid-19 naujienos: 143 nauji susirgimo atvejai, neužregistruota nei viena mirtis

- Advertisement 3-

Kanarų salų Sveikatos ministerija preliminariais duomenimis pateikė 143 naujus, vakar nustatytus, Covid-19 užsikrėtimo atvejus. Bendras visų užsikrėtusiųjų skaičius salyne siekia 22 045. Neužregistruota nei viena nauja su koronavirusu susijusi mirtis.

Gran Kanarijos saloje užregistruoti 36 nauji atvejai, o nuo pandemijos pradžios užsikrėtusiųjų skaičius siekia 9 601. Regiono vykdomoji valdžia praneša, kad Tenerifėje nuo pandemijos pradžios užregistruoti 9 659 atvejai, vakar saloje susirgo dar 91 žmogus. Tai sudaro 64% nuo visų užsikrėtusiųjų skaičiaus.

Tuo tarpu per pastarąsias 24 valandas susirgusiųjų žmonių skaičius Lanzarote regione buvo 12, Fuerteventuroje ir La Palma po vieną, o La Gomeroje – 2. El Hierro regione vis dar išlieka geriausia situacija – nei vieno naujo užsikrėtusiojo, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išlieka ties 66 riba.

Slaugos namai ,,Santa Rita”:

Sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad atlikus naują ,,Santa Rita” slaugos centro, esančio Puerto de la Kruzo savivaldybėje, gyventojų patikrinimą, šiuo metu užkrėstų asmenų skaičius siekia 79. Visi atvejai yra arba besimptomiai, arba sergantieji skundžiasi lengvais ligos simptomais.

Šis protrūkis buvo nustatytas lapkričio mėnesio pabaigoje, kai vienam darbuotojui ir 5 slaugos namų gyventojams buvo nustatytas koronavirusas. Po šio incidento, centre buvo atlikta visuotinė patikra, po kurios buvo patvirtinti dar 4 darbuotojų ir 18 gyventojų užsikrėtimo atvejai.

Sveikatos apsaugos ministerija primina, kad šie duomenys yra preliminarūs, nes, kaip nurodė Įspėjimų ir ekstremalių situacijų koordinavimo centras, savaitgaliais ir švenčių dienomis iš autonominių bendruomenių epidemiologinė informacija nebus gaunama. Išsamius duomenis ketinama paskelbti trečiadienį, vos tik valstybinėms šventėms pasibaigus.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai