27.6 C
Tenerife
Trečiadienis, 27 sausio, 2021
Reklama
Pradžia Kanarų Salos ,,Canaryfly" 10-čiai savaičių atšaukia visus skrydžius

,,Canaryfly“ 10-čiai savaičių atšaukia visus skrydžius

- Advertisement 3-

Regioninė oro linijų bendrovė „Canaryfly“ vakar paskelbė oficialų pranešimą, kuriame teigiama, kad dėl ženkliai sumažėjusio bilietų pardavimo skaičiaus jie priversti stabdyti visus skrydžius. Bendrovės orlaiviai nekils į dangų nuo pirmadienio, sausio 11-osios iki kovo 21-osios dienos. Skrydžiai atšaukiami visu salų mastu.

„Canaryfly“ generalinio direktorius Régulo Andrade teigimu, pagrindinė kompanijos problema – sumažėjęs keliautojų skaičius. Oro linijų bendrovei nėra naudinga skraidinti keliautojus tuo metu, kai skrydžių paklausa patiria visišką fiasko.

,,Didžiulis kiekis keliautojų nustojo naudotis reguliariais skrydžiais. Žmonės nebeskraido savo malonumui ar laisvalaikio tikslais, jie sėda į lėktuvą tik tada, kai yra būtina. Pastarąjį mėnesį visų skrydžių paklausa nukrito“, – paaiškino R. Andrade.

,,Mes privalome sustabdyti savo veiklą dabar tam, kad nuo kovo 22-osios dirbtume visu, 100% pajėgumu“, – tęsia ,,Canaryfly“ generalinis direktorius. Oro linijų bendrovė atnaujins bilietų prekybą po laikino kompanijos veiklos sustabdymo.

Siekdami sumažinti susidariusius nepatogumus savo klientams, ,,Canaryfly“ siūlo alternatyvų kelionės variantą su kitomis oro linijų bendrovėmis arba galimybę be papildomų mokesčių pakeisti savo skrydžio datą. Generalinis bendrovės direktorius pažymi, kad ,,nei vienas iš mūsų klientų nepatirs finansinių nuostolių“.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai