23.2 C
Tenerife
Sekmadienis, 5 vasario, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėBritų turistas paslydo Tenerifės viešbutyje ir reikalauja 130 000 eurų kompensacijos

Britų turistas paslydo Tenerifės viešbutyje ir reikalauja 130 000 eurų kompensacijos

- Advertisement 3-


64-erių metų britų turistė Karen Carey, Tenerifės viešbutyje susilaužiusi kulkšnį, nes, jos teigimu, eidama pusryčiauti restorane paslydo ant apelsinų sulčių balos, pateikė TUI ieškinį dėl 112 620 svarų sterlingų (maždaug 130 000 eurų). Tačiau TUI teisininkai teigia, kad dėl to kalta ji pati, nes pusryčiauti ėjo basomis, neturėdama tinkamos avalynės.

Karen bylinėjasi su TUI dėl beveik prieš šešerius metus įvykusio incidento ir Centrinio Londono apygardos teismo pranešime teigia, kad lūžis turėjo „katastrofišką poveikį jos gyvenimui, sukėlė chronišką skausmą ir drastiškai apribojo jos judėjimo galimybes”.

Taip stipriai, kad teisėjui ji atskleidė, jog dėl fizinių problemų, atsiradusių dėl šio 2016 m. Tenerifės viešbutyje įvykusio kritimo, turėjo išeiti į priverstinę pensiją: „Jos advokatas, kreipdamasis į teismą, papasakojo, kas nutiko tą rytą: „Aš nesu tas pats žmogus, mano gyvenimo būdas pasikeitė visiems laikams: „Ji su vyru pusryčiavo, kai norėjo nueiti pasiimti maisto, ir paslydo – ar apelsinų sultyse, ar kitame skystyje, kurio niekas neišvalė, – nukrito ant žemės ir susmuko iš skausmo. Jos kulkšnis buvo smarkiai patempta ir sulaužyta.” Advokatas taip pat teigė, kad krisdama Karen pastebėjo, jog ant grindų yra kažkas šlapio, ir kai vienas iš padavėjų priėjo jai padėti: „Jis taip pat pastebėjo, kad grindys buvo šlapios, ir pasakė, kad tai ir buvo jos kritimo priežastis.”

Tuo tarpu TUI advokatai nesutinka su ieškovės versija ir tuo, kas įvyko viešbutyje. Jie mano, kad šis kritimas neturėjo jokios įtakos prašymui išeiti į išankstinę pensiją, o tai rodo, kad būtent ji elgėsi neatsargiai: „nuėjo pusryčiauti basomis”. Byla buvo peržiūrima, kad būtų paskelbtas nuosprendis.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai