24 C
Tenerife
Trečiadienis, 22 rugsėjo, 2021
Reklama
PradžiaKanarų SalosBritai Kanarų salas laiko prioritetine kryptimi net ir karantino metu

Britai Kanarų salas laiko prioritetine kryptimi net ir karantino metu

- Advertisement 3-

Tenerifės tarybos prezidentas Pedro Martín džiaugėsi vakar, Pasaulio Turizmo parodos metu įvykusiomis vaizdo konferencijomis su Didžiosios Britanijos kelionių organizatoriais. Atstovai teigė, kad sala ir toliau išlieka prioritetine kelionių kryptimi, ypač paklausi britų keliautojų tarpe.

,,Keliautojai nori pasiekti Tenerifę bei tiki, kad situacija pasikeis į gerąją pusę. Greitu metu tikimasi, kad bus galima priimti visus, keliauti troškusius turistus, tačiau negalėjusius to padaryti dėl pasaulinės Covid-19 pandemijos“, – tikisi prezidentas.

Pedro Martín, kurį lydėjo patarėjas turizmo klausimais, José Gregorio Martín Plata ir „Tourismo de Tenerife“ generalinis direktorius David Pérez, paaiškino, kad taryba ,,planuoja reklamos projektus ir žingsnius turizmo sugrąžinimui bei ekonomikos lygio gerinimui“. Pedro Martín pažymi, kad ,,bet kokiu atveju turėtume nepamiršti saugaus elgesio taisyklių ir užkirsti kelią susibūrimams, kuriuose dalyvauja didelis žmonių skaičius“.

J. G. Martin Plata taip pat paaiškino, kad susitikimai, vykstantys virtualios Pasaulio Turizmo parodos metu, ,,yra veiksmų, priimtų nuo Covid-19 sveikatos krizės pradžios, tęsinys“. Patarėjas teigia, kad ,,mes nuolat analizuojame pokyčius skirtingose rinkose, tačiau mus ypač domina klientai iš Jungrinės Karalystės“. P. Martín nurodo, kad ,,kol kas mes dirbame ir koncentruojamės ne ties ateitimi, o ties dabartiniais projektais. Norime pašalinti visas mūsų kolegų, kelionių organizatorių, abejones“.

Tarp vakar įvykusių Tenerifės delegacijos susitikimų, vieni svarbiausių buvo su ,,TUI UK“, ,,TUI Airija“, ,,TUI Nordic“, ,,Expedia“, „Lastminute.com“, „Love Holidays“ bei „Ten Lifestyle Group“. Susitikimuose taip pat dalyvavo „Ashotel“ ir „Cehat“ prezidentai, atstovaujantys salyno viešbučių vadovų interesus, bei Puerto de la Kruzo, Aronos ir Santiago del Teide patarėjai turizmo klausimais.

Šaltinis 20 minutos

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai