23.7 C
Tenerife
Pirmadienis, 18 spalio, 2021
Reklama
PradžiaFuerteventuraBOE leidinyje skelbiamos „naujos gyvenimo normos“ – taisyklės, kurios įpareigos dėvėti kaukes

BOE leidinyje skelbiamos „naujos gyvenimo normos“ – taisyklės, kurios įpareigos dėvėti kaukes

- Advertisement 3-

Oficialusis valstybinis leidinys (BOE) antradienį (03-30) išleido Įstatymo projektą dėl skubių priemonių įvedimo, kurių dėka bus siekiama užkirsti, sustabdyti ir koordinuoti sveikatos krizę, kurią sukėlė Covid-19 virusas. Teigiama, kad šis įstatymas taps „nauja gyvenimo norma“, jis jau buvo priimtas kovo 18-ąją.

Dokumente, kuris įsigalioja nuo kovo 30d. ir galios iki Covid-19 pandemijos pabaigos, be kita ko, numatyta, kad visi vyresni, nei 6 metų asmenys privalo dėvėti kaukes gatvėse, visose lauko erdvėse ir bet kurioje uždaroje ar atviroje viešai naudojamoje erdvėje. Reikalavimas galioja net jei laikomasi 1.5 metro saugus atstumas, įskaitant deginimąsi paplūdimyje ar prie baseino.

Tačiau, kaip ir dabar, kaukių dėvėjimo reikalavimas negalios asmenims, kurie serga tam tikromis ligomis ar turi kvėpavimo takų sutrikimų, kurie gali paūmėti apsauginės veido kaukės dėvėjimo metu. Ji taip pat nereikalinga tiems, kurie dėl savo negalios ar priklausomybės negali nusiimti kaukės, arba tiems, kurie serga elgsenos sutrikimais ir apsauginių kaukių dėvėjimas jiems yra laikomas netikslingu.

„Apsauginių kaukių dėvėjimas nėra būtinas individualios treniruotės lauke metu, ekstriniais atvejais bei tada, kai kaukė sukelia nepatogumų dėl lėtinių ligų“, – teigiama dokumente.

Kaukės naudojimas valgant ir geriant svetingumo įstaigose priklauso nuo regiono pavojaus lygio. Tai reiškia, kad 1 ir 2 pavojaus lygiuose nurodyta, jog prie stalo galima sėdėti be kaukės, tačiau 3 ir 4 pavojaus lygiuose kaukę reikia dėvėti visą laiką, išskyrus tuos atvejus, kai valgoma ar geriama.

Apsauginės veido kaukės yra privalomos paplūdimių ir baseinų teritorijose, tuo metu, kai nesate vandenyje. Sausumoje, net tuo atveju, jeigu yra užtikrintas 1.5 saugus atstumas, kaukes dėvėti privaloma. Kaukės taip pat privalomos baruose, restoranuose bei kavinėse ir pasivaikščiojimų metu.

Svarbu! Šios taisyklės taikomos visiems – tiek gyventojams, tiek turistams. Svetingumo paslaugų teikėjai privalo priminti klientams jas dėvėti.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai