26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasBelgija naikina karantiną keliautojams, grįžtantiems iš Kanarų salų

Belgija naikina karantiną keliautojams, grįžtantiems iš Kanarų salų

- Advertisement 3-

Belgijos užsienio reikalų ministerija vakar popietę (trečiadienį) sumažino savo kelionių apribojimus piliečiams, atostogaujantiems Kanarų salose ir Valensijos regione, bei nebereikalauja karantino ir PCR testo grįžtantiems, teigiama jų interneto svetainės informaciniame žemėlapyje.

Alikantės, Valensijos ir Kastelono provincijos, taip pat visos Kanarų salyno salos žymimos oranžine spalva – tai yra pirmasis kelionių į Ispaniją palengvinimas, nes Belgija dar rugpjūčio mėnesį buvo įtraukusi visas salas, išskyrus Tenerifę, į raudonąją zoną.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Po šios dienos atnaujinimo kelionės į Valensijos regioną ir Kanarų salas „yra įmanomos“, nors Belgijos valdžios institucijos kelionės metu vis dar „ragina sustiprinti budrumą”. Be to, iš šių regionų į Belgiją grįžtantiems keliautojams, karantinas ir PCR tyrimas nebėra privalomi.

Kelionių į likusią Ispanijos dalį Belgijos vyriausybė „griežtai nerekomenduoja”, tačiau nedraudžia, bei išlaiko savo reikalavimą dėl karantino ir PCR testo visiems grįžusiems keliautojams.

- Advertisement 4-

Naujausi