32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaOraiAutomobilių spūstys ir pirmosios avarijos dėl lietaus bei vėjo audros Kanaruose

Automobilių spūstys ir pirmosios avarijos dėl lietaus bei vėjo audros Kanaruose

- Advertisement 3-

Dienos metu numatomas gausus debesuotumas, tikėtini krituliai lietaus pavidalu, kurie kirs salyną iš pietų į šiaurę, gali būti labai stiprūs ir (arba) audringi.

Šiandienos paskelbimas apie pavojų keliančią liūtį visame salyne yra pastebimas Tenerifės keliuose. Įspėjimas, kuris įvyko 3:00 ryto ir tęsis iki popietės, reikalauja imtis ypatingų atsargumo priemonių. Kanarų salų vyriausybė perspėjo apie būtinybę sumažinti kelionių skaičių.

Vos prieš kelias minutes Tenerifės ugniagesių komandos nariams teko vykti į vietą, kur transporto priemonė atsitrenkė į daubą, esančią Tahodio kelyje, Tenerifėje.

Kiti du automobiliai pateko į avariją TF-5, La Laguna ir Santa Cruz kryptimi, todėl šia kryptimi judantys vairuotojai turi būti maksimaliai atsargūs.

Dienos metu numatomas gausus debesuotumas, tikėtini krituliai lietaus pavidalu, kurie kirs salyną iš pietų į šiaurę ir gali būti stiprūs ir (arba) audringi. Tai įvyko dėl subtropinės kilmės žemo slėgio sistemos, kuri turės įtakos saloms, išvengusioms škvalo Alexo, pranešė Valstybinė meteorologijos agentūra (Aemet).

Tenerifeje pranasaujamas lietus zaibai

.

Agne Staponkute
Autorė: Agnė Staponkutė

Apartamentų nuoma Tenerifėje

Šaltinis: AEMET, POLICIA LOCAL

Nuotrauka: trafico

- Advertisement 4-
Agnė Staponkutė
Agnė Staponkutė
Apartamentu, automobiliu nuoma Tenerifeje bei ekskursijos

Naujausi

Naujausi komentarai