24.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 6 spalio, 2022
Reklama
PradžiaIspanijaAtsibuskite, Ispanija, turite atsisakyti įvažiavimo apribojimų, kad išlaikytumėte britų turistus

Atsibuskite, Ispanija, turite atsisakyti įvažiavimo apribojimų, kad išlaikytumėte britų turistus

- Advertisement 3-


Pagerėjus bendrai Kovid situacijai ir padidėjus bendram skiepijimų skaičiui, beveik visos ES ir Šengeno erdvės šalys panaikino visas įvažiavimo į šalį taisykles ir dabar leidžia visiems keliautojams įvažiuoti be apribojimų, o Prancūzija tai padarė paskutinė šią savaitę. Tačiau yra trys šalys, kurios ir toliau reikalauja, kad keliautojai laikytųsi įvažiavimo taisyklių, ir spėkite ką – Ispanija yra viena iš jų.

Kiekvienas, atvykstantis aplankyti Ispanijos, įskaitant Kanarų salas, ir šalyje gyvenantys žmonės negali suprasti, kodėl Ispanija taiko įvažiavimo apribojimus, ir mano, kad šis sprendimas neigiamai veikia turizmą ir ekonomiką.

Atsižvelgiant į perspektyvą, štai šios šalys, kurios taiko įvažiavimo reikalavimus:

Nyderlandai

Liuksemburgas

Ispanija

… ir šios šalys, kurios atsisakė visų įvažiavimo dėl koronaviruso taisyklių ir leidžia įvažiuoti visiems keliautojams, neatsižvelgiant į jų kilmės šalį ir skiepijimo būklę:

Austrija

Belgija

Bulgarija

Čekija

Croatia

Kipras

Danija

Estija

Suomija

Prancūzija

Graikija

Vokietija

Vengrija

Islandija

Airija

Italija

Latvija

Lietuva

Malta

Norvegija

Lenkija

Portugalija

Romania

Slovakija

Slovėnija

Švedija

Šveicarija

Daugelio nuomone, jei Ispanija nori ir toliau konkuruoti, ypač Didžiosios Britanijos turizmo rinkoje, reikia atsisakyti įvažiavimo į šalį apribojimų. Dabartiniai reikalavimai vis dar galioja iki rugsėjo mėnesio, o tūkstančiai žmonių šią vasarą nevyksta į Ispaniją ar salas, o renkasi kitas vietoves.

Nesvarbu, ar dėl skiepų, ar dėl to, kad nenori papildomų išlaidų, ar dėl nežinomybės ir rūpesčių, bet tai vyksta. Taip, liepos mėn. užimtumas yra 81 %, bet ne britų skaičiumi. Atsibuskite, Ispanija, turite veikti dabar, mañana nebėra pakankamai geras laikas.


ATVYKIMO REIKALAVIMAI TREČIOMS ŠALIMS:

Nyderlandai

ir toliau laikosi Covid įvažiavimo apribojimų tik keliautojams iš trečiųjų šalių. Tai reiškia, kad keliautojai iš ES nepriklausančių šalių, norėdami įvažiuoti į Nyderlandus, turi pateikti skiepijimo arba pasveikimo sertifikatą. Visiems keliautojams, kurie neturi nė vieno iš šių dviejų sertifikatų, šiuo metu draudžiama atvykti, t. y. jiems neleidžiama atvykti.

Taigi visi keliautojai iš ES šalių gali atvykti į Nyderlandus be apribojimų, net jei neturi nė vieno iš sertifikatų.


Liuksemburgas

taip pat ir toliau laikosi Covid įvažiavimo taisyklių tik trečiųjų šalių piliečiams. Kiekvienas vyresnis nei 12 metų asmuo, norėdamas gauti leidimą įvažiuoti į šalį, turi pateikti galiojantį skiepijimo arba pasveikimo pažymėjimą. Jie nepripažįsta neigiamų testų rezultatų.


Ispanija

panaikino visas Covid įvažiavimo taisykles keliautojams iš ES ir Šengeno erdvės, tačiau ir toliau reikalauja, kad asmenys iš trečiųjų šalių atitiktų tam tikras įvažiavimo taisykles.

Visi vyresni nei 12 metų keliautojai, atvykstantys iš ne ES šalių, atvykstant turi pateikti skiepijimo, pasveikimo arba neigiamą testo sertifikatą.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai