26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėAtšauktas 2021 Santa Cruz de Tenerife karnavalas

Atšauktas 2021 Santa Cruz de Tenerife karnavalas

- Advertisement 3-

Po kelis mėnesius trukusių pranešimų apie preliminarias datas bei susirinkimų, galiausiai realybė tokia, kad Santa Cruz de Tenerife ateinančiais metais (2021 m.) karnavalo nešvęs. Tai vakar patvirtino meras José Manuelis Bermúdezas kartu su savo partijos patarėju Alfonso Cabello. Abu paaiškino tai, ką visi jau žinojo: sanitarinės sąlygos nėra tinkamos švęsti didžiulį karnavalą lauke laikantis nurodytos distancijos. Kaip prisiminė meras, tai bus pirmas kartas per 60 metų, kai karnavalas bus sustabdytas. „Nuo 1961 m. didžiausias metų festivalis, kaip mes žinome, organizuojamas be pertraukų“, – paaiškino Bermúdezas.

Kaip pabrėžė Santa Cruzo meras, jie nenorėjo ilgiau laukti atidėliojant festivalio datas: „jei tokiu metu karnavalas įvyks, kaip jis atrodys be žmonių gatvėje“. „Šį sprendimą, – tęsė jis, – priimti nebuvo lengva, tačiau mes turėjome tai padaryti. Šioje situacijoje mūsų pareiga yra išsaugoti saugumą“. Miesto taryba negali garantuoti tokios didžiulės šventės, kaip karnavalas, saugumo. Nepaisant to, Bermúdezas pažadėjo paminėti šventę, kad „karnavalo liepsna išliktų gyva ir primintų mums, jog turime geriausią karnavalą pasaulyje“.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Dabar reikia pagelbėti žmonėms, kurie išgyvena blogiausius laikus, ir iš naujo kelia sostinės ekonomiką, – priminė jis. Tai yra miesto tarybos tikslai, ir būtent šioje srityje pagalba grupėms bus išlaikyta.

Savo ruožtu Alfonso Cabello atkreipė dėmesį į tai, kad „miesto tarybai nėra lengva priimti šį sprendimą. Visi žino, kad ieškojome alternatyvų, tačiau sanitarinės sąlygos neleidžia mums surengti 2021 m. karnavalo“. Cabello priminė, kad yra 90 grupių, dalyvaujančių karnavalo šventėje, o tai reiškia daugiau nei 5000 žmonių. Dėl šios priežasties jis primygtinai reikalavo: „išlaikysime pagalbą grupėms ir ieškosime, kaip suteikti paramą dizaineriams“.

Kalbant apie likusias veiklas, „jos bus audiovizualinio tipo, pavyzdžiui, dokumentinių filmų rodymas apie karnavalą, leidžiantis pažinti jį įvairiapusiškai“.

Agne Staponkute
Autorė: Agnė Staponkutė

Apartamentų nuoma Tenerifėje

Šaltinis: elespanol

Nuotrauka: internet

- Advertisement 4-
Agnė Staponkutė
Agnė Staponkutė
Apartamentu, automobiliu nuoma Tenerifeje bei ekskursijos

Naujausi