25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasAtostogų namai Kanarų salose yra pigiausi Ispanijoje

Atostogų namai Kanarų salose yra pigiausi Ispanijoje

- Advertisement 3-


Remiantis naujausiais apartamentų nuomos portalo „Holidu” duomenimis, vasarą Ispanijoje vidutiniškai bus užimta 80-85 % atostogų būstų, o vidutinė vienos nakties kaina bus apie 172 eurus, o Kanarų salos yra pigiausios – vidutinė vienos nakties kaina yra 104 eurai.

Poilsio būstų nuoma yra vienas pagrindinių Ispanijoje besilankančių poilsiautojų apgyvendinimo pasirinkimų, kurie ieško bet ko – nuo prabangios vilos su privačiu baseinu iki nedidelio buto su vaizdu į jūrą ar studijos miesto centre.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pagal naujausią „Holidu” atliktą 2 471 poilsio namų savininko apklausą matyti, kad 52 % Ispanijos savininkų tikisi daugiau užsakymų nei praėjusiais metais, o 48 % savininkų teigė, kad šiais metais planuoja didinti kainas. Iš tikrųjų 172 eurai už naktį reiškia 13 % kainų padidėjimą, palyginti su 2022 m.

Kanarų salose šiemet mažiausios atostogų namų kainos – 104 eurai už naktį, po jų seka Ekstremadūra ir Galisija – 105 eurai už naktį. Toliau rikiuojasi Mursija – 110 eurų, o kalnuotose vietovėse, tokiose kaip Asturija ir Kastilija ir Leonas, kainos siekia 115 eurų už naktį.

Didžiausios kainos yra Katalonijoje – vidutiniškai 161 euras, Baskų krašte – 178 eurai, o Madrido bendruomenėje – 180 eurų už naktį. Galiausiai, jau antrus metus iš eilės Balearų salos yra brangiausia vasaros sezono kryptis – maždaug 253 eurai už naktį.

KATALONIJA IR VALENCIJA YRA VIEŠIŠKAI PASIŪLOMOS:

Tarp labiausiai rezervuotų šios vasaros krypčių išsiskiria Katalonijos ir Valensijos regionai, kurių užimtumas siekia 88 %, po jų seka Madrido Bendrija ir Balearų salos, kur vidutinis užimtumas iki šiol siekė maždaug 87 %.

Kitos kryptys, tokios kaip Andalūzijos regionas, šiuo metu yra užimtos 85 %, o Kanarų salos – 80 %.

Ispanijos salynai ir vėl yra mėgstamiausios šalies ir užsienio keliautojų kryptys. Kalbant apie populiariausias salas, pirmauja Menorka, kurios užimtumas jau pasiekė 86 %, po jos seka Maljorka ir Ibiza, kuriose užimtumas atitinkamai siekia 85 % ir 83 %.

Kanarų salos, kuriose yra šiek tiek daugiau laisvų vietų, taip pat laukia užimta vasara. Tenerifėje ir La Palmoje šiuo metu užimtumas siekia 80 %, Gran Kanarijoje – 79 %, o Fuerteventūroje užsakyta 77 % atostogų namų.

Kainos Kanarų salose labai skiriasi: vidutiniškai 90 eurų už naktį El Hierro ir La Gomeroje, 93 eurai Fuerteventūroje, 95 eurai Tenerifėje, 107 eurai Gran Kanarijoje ir 113 eurų už naktį Lansarotėje.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO