32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaTurizmasAtostogų namai Kanarų salose yra pigiausi Ispanijoje

Atostogų namai Kanarų salose yra pigiausi Ispanijoje

- Advertisement 3-


Remiantis naujausiais apartamentų nuomos portalo „Holidu” duomenimis, vasarą Ispanijoje vidutiniškai bus užimta 80-85 % atostogų būstų, o vidutinė vienos nakties kaina bus apie 172 eurus, o Kanarų salos yra pigiausios – vidutinė vienos nakties kaina yra 104 eurai.

Poilsio būstų nuoma yra vienas pagrindinių Ispanijoje besilankančių poilsiautojų apgyvendinimo pasirinkimų, kurie ieško bet ko – nuo prabangios vilos su privačiu baseinu iki nedidelio buto su vaizdu į jūrą ar studijos miesto centre.

Pagal naujausią „Holidu” atliktą 2 471 poilsio namų savininko apklausą matyti, kad 52 % Ispanijos savininkų tikisi daugiau užsakymų nei praėjusiais metais, o 48 % savininkų teigė, kad šiais metais planuoja didinti kainas. Iš tikrųjų 172 eurai už naktį reiškia 13 % kainų padidėjimą, palyginti su 2022 m.

Kanarų salose šiemet mažiausios atostogų namų kainos – 104 eurai už naktį, po jų seka Ekstremadūra ir Galisija – 105 eurai už naktį. Toliau rikiuojasi Mursija – 110 eurų, o kalnuotose vietovėse, tokiose kaip Asturija ir Kastilija ir Leonas, kainos siekia 115 eurų už naktį.

Didžiausios kainos yra Katalonijoje – vidutiniškai 161 euras, Baskų krašte – 178 eurai, o Madrido bendruomenėje – 180 eurų už naktį. Galiausiai, jau antrus metus iš eilės Balearų salos yra brangiausia vasaros sezono kryptis – maždaug 253 eurai už naktį.

KATALONIJA IR VALENCIJA YRA VIEŠIŠKAI PASIŪLOMOS:

Tarp labiausiai rezervuotų šios vasaros krypčių išsiskiria Katalonijos ir Valensijos regionai, kurių užimtumas siekia 88 %, po jų seka Madrido Bendrija ir Balearų salos, kur vidutinis užimtumas iki šiol siekė maždaug 87 %.

Kitos kryptys, tokios kaip Andalūzijos regionas, šiuo metu yra užimtos 85 %, o Kanarų salos – 80 %.

Ispanijos salynai ir vėl yra mėgstamiausios šalies ir užsienio keliautojų kryptys. Kalbant apie populiariausias salas, pirmauja Menorka, kurios užimtumas jau pasiekė 86 %, po jos seka Maljorka ir Ibiza, kuriose užimtumas atitinkamai siekia 85 % ir 83 %.

Kanarų salos, kuriose yra šiek tiek daugiau laisvų vietų, taip pat laukia užimta vasara. Tenerifėje ir La Palmoje šiuo metu užimtumas siekia 80 %, Gran Kanarijoje – 79 %, o Fuerteventūroje užsakyta 77 % atostogų namų.

Kainos Kanarų salose labai skiriasi: vidutiniškai 90 eurų už naktį El Hierro ir La Gomeroje, 93 eurai Fuerteventūroje, 95 eurai Tenerifėje, 107 eurai Gran Kanarijoje ir 113 eurų už naktį Lansarotėje.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

Naujausi

Naujausi komentarai