32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėAtnaujinama kelis mėnesius uždarytos Santa Cruz turgavietės veikla

Atnaujinama kelis mėnesius uždarytos Santa Cruz turgavietės veikla

- Advertisement 3-

Vakar, sekmadienį, Tenerifės sostinėje po kelis mėnesius dėl Covid-19 pandemijos ribojimų trukusio veiklos sustabdymo, buvo atnaujinta miesto turgavietės veikla. Tiesa, nuo šiol ji įsikūrusi naujoje vietoje – tarp Avenida Marítima ir Avenida de la Constitución, visai prie pat miesto centro.

Nuo šiol Rastro bus atidarytas kiekvieną sekmadienį nuo 9:00 iki 15:00 valandos. Leidimas išduotas 384 gatvės prekeiviams, kuriems bus leidžiama vykdyti prekybos pasiruošimo darbus nuo 7:00 iki 8:30 valandos, o demontuoti prekystalius bus privaloma iki 16:00 valandos. Esant dabartiniam, 3 pavojaus lygiui, yra leidžiamas 50% užimtumas, todėl leidimai buvo išduodami ypač atsakingai, vyko griežta kontrolė.

PREVENCINĖS PRIEMONĖS:
Kai kurios sveikatos ir higienos priemonės, kurios yra privalomos tiek prekybininkams, tiek pirkėjams: savininkas matomoje vietoje turi laikyti administracinį leidimą, leidžiantį vykdyti veiklą, ir atitinkamą dokumentą, patvirtinantį jo tapatybę. Šie dokumentai turi būti matomi tiek pirkėjams, tiek bet kuriam įgaliotam savivaldybės pareigūnui. Taip pat visi privalo dėvėti apsaugines veido kaukes, nepriklausomai nuo to, ar laikomasi saugaus tarpasmeninio atstumo.

Būtina nuolat laikytis tarpasmeninio 1.5 metro saugaus atstumo. Visuomenei ir darbuotojams turi būti sudarytos sąlygos naudotis autorizuotais ir registruotais virucidiškai veikiančių hidroalkoholinių gelių ar dezinfekavimo priemonių dozatoriais.

Visoje turgavietės zonoje draudžiama rūkyti ir naudotis bet kokiais, rūkymui skirtais prietaisais. Turi būti laikomasi nustatytų žmonių judėjimo maršrutų, o kiekvienas prekystalis turi būti aptvertas iš šono taip, kad nebūtų įmanoma prekiauti per prekystalių šonus, kurie turi likti tinkamai izoliuoti.

Prekės turi būti išdėliotos ne mažesniu, kaip 50 cm nuo žemės nutolusių paviršių, o valgyti ir gerti bus galima tik tam skirtoje zonoje, kurioje stovi tik maistui ir gėrimams pardavinėti skirti prekystaliai.

Turi būti laikomasi konkrečių, 2021 m. sausio 21 dieną Kanarų salų Vyriausybės susitarimu (2021 m. sausio 22 d. BOC Nr. 15) nustatytų įsipareigojimų dėl maitinimo ir restoranų veiklos 3.2 skirsnyje ir vėlesniuose jo atnaujinimuose.

Klientai bus skatinami atsiskaityti mokėjimo kortele ar kitomis bekontaktėmis priemonėmis. Turi būti užtikrintas įrangos valdymas ir dezinfekavimas. Taip pat turi būti taikomos visos, sveikatos priežiūros institucijų patvirtintos saugos ir higienos priemonės.

Visuomet turi būti laikomasi Savisaugos ir Užkrečiamųjų ligų prevencijos plane nustatytų nurodymų ir savivaldybės potvarkyje nustatytų įsipareigojimų, kurie reglamentuoja prekybą, vykdomą Rastro rajone.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai