25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasAtliekamas tyrimas dėl skrydžių iš Tenerifės į Niujorką skaičiaus didinimo

Atliekamas tyrimas dėl skrydžių iš Tenerifės į Niujorką skaičiaus didinimo

- Advertisement 3-


Penki amerikiečių žurnalistai, bendradarbiaudami su Tenerifės salos taryba ir Tenerifės turizmo departamentu, tyrinėjo Tenerifę kaip turistinę kryptį. Šie specialistai dirba tokiose žinomose žiniasklaidos priemonėse kaip „USA Today”, „Esquire” ir „Wine Enthusiast” ir nagrinėja galimybę išplėsti skrydžių iš Tenerifės į Niujorką skaičių, kad į salą pritrauktų daugiau JAV turistų.

Lopė Afonso (Lope Afonso), Kabildos turizmo tarybos narė, pabrėžė, kad Jungtinės Amerikos Valstijos yra svarbi Tenerifės rinka. Ryšiai su šia rinka buvo stiprinami įvairiais veiksmais, įskaitant dalyvavimą prekybos mugėse ir ketinimą plėsti oro susisiekimą tarp pietinės Tenerifės dalies ir Niujorko.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Per kelerius metus iki pandemijos JAV lankytojų skaičius išaugo 76 %, o dabar siekiama įtvirtinti šią šaltinio rinką

Dimple Melwani, Tenerifės turizmo generalinis direktorius, pabrėžė pastangas pozicionuoti salą Šiaurės Amerikos rinkoje ir pabrėžė, kad susidomėjimas Tenerife išaugo dėl žinių apie jos lankytinas vietas.

Be to, buvo paminėtas tikslas siekti pažangos šia kryptimi, ypač bendradarbiaujant su „United Airlines” ir jos tiesioginiu skrydžiu į Tenerifę, kuris atnaujintų keleivių srautą į salą.

Žurnalistų viešnagės saloje, kuri vyko šio mėnesio 9-15 d., programoje buvo numatyti įvairūs apsilankymai ir užsiėmimai, pavyzdžiui, žygiai pėsčiomis, banginių stebėjimas Los Gigantes, vyno degustacija Bodega El Lomo, apsilankymas Cueva del Viento Icod de los Vinos, Garachico ir Puerto de la Cruz istorijos tyrinėjimas.

Šioje patirtyje dalyvavo žurnalistai: Vicki Denig, kurios specializacija – vynas ir kelionės; Rachel Belkin, daugiausia dėmesio skirianti kelionėms, verslui, technologijoms ir gyvenimo būdui; John Sizemore, kelionių rašytojas ir fotografas; Jesse Scott, daugiausia dėmesio skirianti kulinarijai; ir Katie Jackson, kuri rašo apie prabangias keliones, gyvenimo būdą ir gastronomiją.

Be to, Tenerifės dalyvavimas Jungtinėse Amerikos Valstijose sustiprėjo dalyvaujant „Virtuoso Travel Week” renginyje Las Vegase – svarbiame pramonės renginyje, jungiančiame prabangių kelionių agentus iš viso pasaulio.

Tenerifė vykdė įvairias bendras reklamines kampanijas su Amerikos turizmo pramone ir taip prisidėjo prie didesnio susidomėjimo sala Šiaurės Amerikos rinkoje. Be to, Las Vegase buvo surengta daugiau nei 100 darbo susitikimų su turizmo bendrovių atstovais.

Amerikos rinka rodo vis didesnį susidomėjimą Tenerife – tai rodo ir lankytojų statistika, nes pastaraisiais mėnesiais gerokai padaugėjo amerikiečių keliautojų į salą.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO