25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiAštuoni areštuoti ir 1 400 padirbtų prekių konfiskuota Los Cristianos turguje

Aštuoni areštuoti ir 1 400 padirbtų prekių konfiskuota Los Cristianos turguje

- Advertisement 3-


Nacionalinė policija suėmė aštuonis asmenis Tenerifės pietuose esančiame Los Kristianose už įtariamus nusikaltimus pramoninei nuosavybei ir autorių teisėms po to, kai iš įvairių mieste vykstančio turgaus prekystalių buvo konfiskuota 1 400 padirbtų prekių.

Šie areštai įvyko vykdant Nacionalinės policijos veiksmus, kuriais siekiama užkirsti kelią prestižinių prekių ženklų prekių klastočių pardavimui pietinėse turistinėse salos vietovėse ir patraukti už tai baudžiamojon atsakomybėn.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Agentai buvo informuoti, kad Los Cristianos mieste kiekvieną sekmadienį prie jūros krantinės vykstančiame turguje buvo prekiaujama daugybe suklastotų prabangių prekių ženklų prekių.

Nacionalinės policijos pareigūnus lydėjo nukentėjusių prekių ženklų atstovai, kurie atliko patikrinimą turgavietėje, kad galėtų nustatyti klastotes ir įvertinti nuostolius, patirtus parduodant originalius gaminius.

Nustatyta, kad buvo sulaikyti aštuoni asmenys ir konfiskuota daugiau kaip 1 400 rankinių, piniginių ir drabužių, kurių bendra vertė, jei jie būtų tikri, viršytų 700 000 eurų.

Sulaikytieji buvo perduoti Aronos teismui, kad šis priimtų nuosprendį, o suklastotos prekės bus sunaikintos. Policija tęsia operaciją prieš padirbtus daiktus ir teigia, kad pagal drabužių etiketes žino, jog daugelis daiktų yra spausdinami vietoje, čia, salose.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO