30.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėAr norite turėti pilį Tenerifėje už 3 mln. eurų?

Ar norite turėti pilį Tenerifėje už 3 mln. eurų?

- Advertisement 3-


Kaip norėtumėte turėti tikrą pilį Tenerifėje? Na, galite, tačiau ji kainuoja 3,2 mln. eurų ir turi būti visiškai atnaujinta.

San Joaquín pilis – tai senovinis fortas, pastatytas 1586 m. salai ginti nuo piratų ir korsarų, esantis Villa Benítez vietovėje, šalia Mirador de Vistabella, tarp Santa Cruz ir La Laguna, Tenerifės šiaurėje.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Tai 1 586 m2 statinys 4 400 m2 sklype, kuris 1780 m. buvo atnaujintas ir naudojamas kaip pilis. 1780 m. pilis turėjo vieną įėjimą, vedantį į kiemą, iš kurio patenkama į keturis cilindro formos bokštus ir stačiakampius pastatus, jungiančius bokštus.

Ar norite tureti pili Tenerifeje Galite uz 3 mln euru

Bėgant metams, San Joaquín pilis buvo naudojama įvairiais tikslais, o vienu metu netgi buvo karinis kalėjimas, tačiau jos išplanavimas ir išorinė išvaizda išliko nepakitusi, nors šiuo metu ji praktiškai yra sugriuvusi. Iki 1996 m. pastatas priklausė Gynybos ministerijai, kol po viešo aukciono jį nusipirko privatus asmuo.

Pasak pilies pardavėjo, šiuo metu yra parengtas pastato renovacijos projektas, pagal kurį jame ketinama įrengti privačią rezidenciją arba 40 kambarių viešbutį. „Įžengus į pilį apima saugumo, privatumo ir apsaugos jausmas”, – sako pardavėjas, pabrėždamas, kad „niekas niekada jos negriovė, o tai liudija, koks tai stabilus pastatas”.

Ar norite tureti pili Tenerifeje Galite uz 3 mln euru 1

- Advertisement 4-

Naujausi