24.3 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėAr „Loro Parque“ netrukus vėl atvers duris visuomenei?

Ar „Loro Parque“ netrukus vėl atvers duris visuomenei?

- Advertisement 3-

Pasaulinė Covid-19 pandemija sustabdė daugelį veiklų įvairiose gyvenimo sferose. Sustojus „Loro Parque“ veiklai liko tie, kuriuos reikia maitinti, lavinti bei prižiūrėti nepaisant to, kad parko durys visuomenei yra uždarytos.

Praėjusių metų kovo 15-ąją „Loro Parque“ pirmą kartą nuo savo atidarymo, įvykusio 1972 metų gruodžio 17 dieną, užvėrė duris lankytojams. To priežastis pasaulinė Covid-19 pandemija ir šalyje įvesta ekstremali padėtis. Parkas, įkurtas kaip įvairių papūgų rojus, per daugelį metų tapo viena didžiausių Kanarų salų lankytinų vietų, kurią aplankė per 40 milijonų lankytojų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Parko įkūrėjas, Wolfgang Kiessling, 1.3 hektaro (3.2 akrų) plote apgyvendino 150 papūgų. Šiuo metu parkas išaugo iki 13.5 hektaro (33 akrų) dydžio, jame gyvena apie 4 000 papūgų, atstovaujančių 350 rūšių ir porūšių. Be to „Loro Parque“ gyvena ir kiti gyvūnai. Tokia papūgų kolekcija yra didžiausia pasaulyje, todėl parkas yra vienas iš pagrindinių šių gyvūnų tyrimo ir išsaugojimo etalonų visame pasaulyje.

Kiti „Loro Parque“ parko rekordai: didžiausias Europoje delfinų parodomasis baseinas, didžiausia pasaulyje uždarų patalpų pingvinų paroda ir ilgiausias Europoje ryklių tunelis. Parkas yra antroji orkų gyvenamoji vieta Europoje.

Pastaruosius 14 mėnesių darbuotojai nepaliaujamai rūpinosi gyvūnais, kuriuos dėl Covid-19 pandemijos taisyklių galėjo pamatyti tik keletas privilegijuotų asmenų, dalyvaujančių privačiose ekskursijose, skirtose 9 žmonių grupėms vienu metu, tačiau šnabždamasi, kad parkas netrukus vėl bus atidarytas visuomenei, laikantis visų sveikatos saugos taisyklių ir kontroliuojant žmonių srautus.

Vėliau šią savaitę bus paskelbta išsami informacija ir atidarymo protokolai. Nepraleiskite naujienų!

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos