22.5 C
Tenerife
Pirmadienis, 5 gruodžio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosAr 2030 m. Kanarų salose vyks pasaulio futbolo čempionatas?

Ar 2030 m. Kanarų salose vyks pasaulio futbolo čempionatas?

- Advertisement 3-


Gran Kanarijos Kabildos sporto tarybos narys Francisco Castellano pateikė oficialų prašymą Ispanijos futbolo federacijai (RFEF), kad Gran Kanarijos stadionas, kuriame žaidžia „UD Las Palmas”, būtų viena iš vietų, kurioje būtų rengiamos pasaulio futbolo čempionato rungtynės, jei Ispanijos ir Portugalijos paraiška rengti turnyrą 2030 m. būtų sėkminga.

Castellano sakė, kad Madride šį prašymą gerai įvertino RFEF prezidentas Luisas Rubialesas, ir teigė, kad viltys surengti šį renginį yra „labai didelės”, nes jie „tvirtai tiki salos kandidatūra”.

Tačiau stadionas turės atitikti FIFA nustatytus kriterijus, be to, reikės atlikti darbus, kad „Gran Kanarijos stadionas būtų pritaikytas XXI amžiui”, t. y. padidinti jo talpą iki mažiausiai 40 000 žiūrovų ir atnaujinti patalpas

Castellano sakė, kad dar yra daug kliūčių, kurias reikės įveikti, tačiau Cabildo turi „didelių lūkesčių” ir yra „įsitikinusi, kad tai pavyks įgyvendinti”. Paklaustas, ar salų geografinė padėtis neprieštarauja jų prašymui, jis pareiškė, kad jie „nemano, jog Gran Kanarijos atstumas nuo likusios šalies teritorijos yra problema, nes visos komandos turės keliauti lėktuvu arba traukiniu, o mūsų atveju esame vos už dviejų valandų kelio nuo žemyno ir turime puikų oro susisiekimą”.

Be to, jis pabrėžė, kad sala turi „gerą viešbučių tinklą ir infrastruktūrą, kuri yra pajėgi priimti bet kokį sporto renginį”. 2024 m. pradžioje bus išrinktos 2030 m. pasaulio futbolo čempionato vietos ir, be Kanarų salų, yra daug kitų Ispanijos vietovių, kurios išreiškė susidomėjimą surengti šį sporto renginį, kaip praėjusią savaitę vizito Gran Kanarijoje metu pripažino Luisas Rubialesas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai