30.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėApgauti Tenerifėje - automobilių pardavėjas apgaudinėja žmones parduodamas jų automobilius ir pasilikdamas...

Apgauti Tenerifėje – automobilių pardavėjas apgaudinėja žmones parduodamas jų automobilius ir pasilikdamas pinigus

- Advertisement 3-


Civilinė gvardija Tenerifėje sulaikė 36 metų vyrą, kuris buvo apkaltintas sukčiavimu po to, kai į savo įmonę priėmė žmonių automobilius, kad juos parduotų, tačiau vėliau paliko juos be automobilio ir be pinigų, už kuriuos jį pardavė.

Policija pradėjo tyrimą, kai keli žmonės pateikė oficialius skundus policijai (denuncias) dėl to paties dalyko prieš tą patį Candelaria mieste įsikūrusį asmenį.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Visi jie teigė, kad atidavė savo automobilį įmonei, kad ši jį parduotų, tačiau liko be nieko – nei be automobilio, nei be pinigų, gautų už jo pardavimą.

36 metų vyras, kuriam priklauso minėta automobilių bendrovė, surinko transporto priemones, kad tarpininkautų ir padėtų parduoti žmonėms jų automobilius bei atliktų administracinį nuosavybės dokumentų keitimo procesą po pardavimo.

Taigi, kai pardavimas buvo atliktas, jis pasiliko už pardavimą gautus pinigus ir nė vienos transporto priemonės neperrašė naujųjų savininkų vardu.

Atlikę būtinus tyrimus, kad būtų surinkta pakankamai įrodymų, pareigūnai tęsė vyro sulaikymą, kuris kaltinamas tęstine sukčiavimo nusikalstama veika, kurioje iki šiol sąmoningai nukentėjo 12 asmenų (pirkėjų ir pardavėjų), kurių sąskaita buvo padaryta 38 600 eurų suma.

Sulaikytasis kartu su procesiniais nurodymais perduotas 2-ojo tyrimo teismo žinion. Güimar mieste, kur jis laukia teismo.

- Advertisement 4-

1 KOMENTARAS

Comments are closed.

Naujausi