25.9 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaKanarų SalosÁngel Víctor Torres: pavojaus lygių pakeitmai nebus skelbiami iki sekmadienio

Ángel Víctor Torres: pavojaus lygių pakeitmai nebus skelbiami iki sekmadienio

- Advertisement 3-

Kanarų salų prezidentas Ángel Víctor Torres šiandien paskelbė, kad Sveikatos apsaugos ministras Blas Trujillo, remdamasis technine ataskaita, apie kurią dar renkami duomenys, sekmadienį praneš apie visus pavojaus lygio pokyčius salose.

Á. V. Torres teigia, kad Gran Kanarijoje pastebimas ryškus situacijos pagerėjimas, todėl neatmetama galimybė, kad regionas pereis nuo 3 pavojaus lygio, į antrąjį. Tuo tarpu Lanzarotėje situacija visai nedžiuginanti, kylantis užsikrėtimų skaičius neleis salai palikti 4-ąjį pavojaus lygį, o Tenerifėje, kuri šiuo metu džiaugiasi pirmuoju pavojaus lygiu, matomos nerimą keliančos tendencijos.

Covid-19 rodiklių gerėjimas Fuerteventuroje taip pat gali ją perkelti į pirmąjį lygi. Likusios salos, La Gomera ir La Palma išlaikys 1 pavojaus lygį. El Hierro situacija kiek prastesnė – 2 pavojaus lygis. Tačiau jis siejamas su atvykusiais emigrantais, o ne su „bendruomenės” nariais.

Sekmadienio vidurnaktį liausis galioję „Karnavaliniai apribojimai”, tad teks luktelti keletą valandų, kol bus nuspręsta, koks pavojaus lygis vyraus kiekvienoje iš Kanarų salų.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai