26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaOraiAEMET- Šią savaitę į Kanarų salas sugrįš rūkas

AEMET- Šią savaitę į Kanarų salas sugrįš rūkas

- Advertisement 3-


Šaltasis frontas, kurį sukėlė audros Karlotta, šį savaitgalį daugiausia paveikusios Kanarų salų šiaurinę dalį, uodega, šiandien (pirmadienį) turėtų palikti salas, o nuo rytojaus, antradienio, jį pakeis kita kalima.

Šeštadienį Kanarų salų vyriausybė nutraukė devynias dienas trukusį išankstinį perspėjimą dėl rūko ir vietoj to penkiose salose buvo paskelbti perspėjimai dėl stipraus vėjo, kurio gūsiai įvairiose vietose gali siekti iki 100 km/h.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šiaurinėje salų dalyje taip pat lijo, o Tenerifėje tvyrojo rūkas, dėl kurio šiauriniame oro uoste buvo nukreipiami ir atšaukiami skrydžiai.

Prognozuojama, kad šiandien visose salose bus giedra su nedideliais debesimis, o temperatūra svyruos nuo 24 °C El Hierro iki 28 °C Tenerifės pietuose.

Deja, atokvėpis nuo kalimo gali būti trumpalaikis, nes AEMET įspėja, kad antradienį ir trečiadienį rūkas sugrįš, ypač paveikdamas rytinę Las Palmo provinciją, t. y. Lansarotę, Fuerteventūrą ir Gran Kanariją.

Taip pat tikėtina, kad dėl karšto vėjo iš Sacharos šiose trijose salose pakils temperatūra. Valdžios institucijos pataria žmonėms nuolat informuoti apie besikeičiančias oro sąlygas, jei bus paskelbti kokie nors perspėjimai ar įspėjimai, ir atitinkamai imtis būtinų atsargumo priemonių.

- Advertisement 4-

Naujausi