26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaRenginiaiAdechė švęs Dievo Krikšto šventę tradiciniais "druskos kilimais

Adechė švęs Dievo Krikšto šventę tradiciniais „druskos kilimais

- Advertisement 3-


Adechės taryba ruošiasi vienai iš svarbiausių savivaldybės švenčių – Corpus Christi. Šis kasmetinis renginys suburia daugybę vietinių grupių, kurios gamina tradicinius druskos kilimus, kurie gatves papuoš vos kelias valandas trunkančiais meno kūriniais.

Be religinės prasmės, Corpus Christi tapo viena populiariausių tradicinių Adechės gyventojų švenčių. Tai proga švęsti ir puoselėti tradicijas bei skatinti piliečius dalyvauti svarbiame kultūriniame renginyje.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jau kitą šeštadienio vakarą (birželio 10 d.th), jei tik leis oro sąlygos, planuojama pradėti kurti įvairiaspalvius gobelenus, kurie, jei tik leis oro sąlygos, bus tęsiami visą naktį, kad sekmadienio aušrą Adechės gatvės atgytų nuo ryškiaspalvių kūrinių.

Druskos kilimų kūrimas reikalauja kruopštaus planavimo ir tikslaus dalyvių veiksmų koordinavimo. Svarbi kiekviena detalė – dizainas, spalvos ir formos. Kiekvienas dalyvis prisidės savo talentu ir kūrybiškumu, kuris sužavės vietinius gyventojus ir svečius.

e67ad2ff7fcb8cea 800

Antrojo sekmadienio šventė prasidės iškilminga Eucharistija Santa Úrsula parapijoje 11.00 val. Po to kilimais išklotomis gatvėmis vyks Santísimo Sacramento (Švenčiausiojo Sakramento) procesija, kurią lydės vietos valdžios institucijų atstovai ir Villa de Adeje muzikinės valdybos orkestras.

Corpus Christi Adeje – tai vietos tapatybės ir kultūros išraiška. Druskos kilimu išklotos gatvės atspindi bendruomenės, kuri vienijasi dėl giliai įsišaknijusios tradicijos ir kiekviename savivaldybės kampelyje palieka meninį ir dvasinį palikimą, pastangas ir atsidavimą.

Šiais metais žmonių, nusprendusių dalyvauti šioje iniciatyvoje, skaičius, palyginti su ankstesniais metais, gerokai išaugo. Šis augimas rodo Adechės bendruomenės pasiryžimą puoselėti savo tradicijas ir norą aktyviai dalyvauti savivaldybės kultūriniame gyvenime.

- Advertisement 4-

Naujausi