30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaGran KanarijaÁ. V. Torres: Vakcinuotis atsisakę asmenys kelia potencialų pavojų visuomenei

Á. V. Torres: Vakcinuotis atsisakę asmenys kelia potencialų pavojų visuomenei

- Advertisement 3-

Kanarų salų vyriausybės pirmininkas Ángel Victor Torres kreipėsi į tuos žmones, kurie nuolat kartoja, kad nori, jog pandemija baigtųsi, tačiau nesiskiepija. Politikas pabrėžia, kad daugiau kaip 85% ligonių, gydomų La Candelaria ligoninės intensyviosios terapijos skyriuje nusprendė nesiskiepyti.

Tokią žinutę Ángel Victor Torres pranešė žiniasklaidai penktadienį, Ispanijos žemyninėje dalyje, Salamankoje vykusios konferencijos metu. Tuo pačiu vyriausybės pirmininkas pateikė Tenerifės ligoninės intensyvios terapijos užimtumo statistiką pabrėždamas, kad daugelyje atvejų Delta atmaina užsikrėtę pacientai nebuvo pasiskiepiję nuo Covid-19 viruso.

„Ką tik per 24 valandas užregistruota daugiau kaip 850 naujų užsikrėtimo atvejų. Tenerifės intensyviosios terapijos skyrių užimtumas siekia 25%. Anksčiau, sunkiausiais pandemijos mėnesiais, šis rodiklis niekada neviršijo 18%“.

„Todėl nepasiskiepiję žmonės turi gauti aiškią žinią iš visuomenės: pirmiausia todėl, kad jie kelia pavojų savo pačių gyvybei. Antra, dėl to, kad jie kelia potencialų pavojų likusiai populiacijos daliai. Ir, svarbiausia, mes visi norime, kad tai galiausiai baigtųsi. Vienintelis būdas tai padaryti – visuotinė vakcinacija. Visi, turintys teisę skiepytis, turėtų tai padaryti kuo greičiau“.

Ángel Victor Torres pabrėžė: „Iš 28 intensyviosios terapijos skyriuje gydomų Covid-19 pacientų, 2 buvo paskiepyti viena, 2 – dvejomis vakcinos dozėmis. Tačiau kartoju, kad 24 iš 28 pacientų, esančių intensyviosios terapijos skyriuje nebuvo vakcinuoti“.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai