30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaRenginiai420 000 žmonių Santa Kruso karnavalą užbaigia 18 valandų trukmės vakarėliu

420 000 žmonių Santa Kruso karnavalą užbaigia 18 valandų trukmės vakarėliu

- Advertisement 3-


Santa Krusas stilingai atšventė paskutinius 2023 m. karnavalo gatvės vakarėlius – 420 000 žmonių dieną ir naktį plūdo į miestą, kur per 18 nepertraukiamų muzikos ir šokių valandų vyko daugiau nei penkiasdešimt pasirodymų, kurie baigėsi šeštadienį šeštą valandą ryto.

Santakruso meras Chosė Manuelis Bermúdezas šį rytą sakė, kad „po kelerių sunkių metų, kai buvo švenčiama mūsų tarptautinė šventė, šį kartą buvo pastebėtas žmonių, norinčių patirti geriausią karnavalą pasaulyje, antplūdis”.

„Su tokiu žmonių, atvykusių į miestą, skaičiumi mes suvaldėme transporto priemonių antplūdį, viešbučiai ir poilsio namai buvo pilni, barai ir restoranai – pilni, šių metų karnavalas bus prisimenamas kaip vienas didžiausių istorijoje.”

420 000 zmoniu Santa Kruso karnavala uzbaigia 18 valandu trukmes vakareliu

Gelbėjimo tarnybos patvirtino, kad buvo pavienių incidentų, tačiau dauguma jų buvo susiję su per dideliu alkoholio vartojimu, o per vakarykštes šventes niekas rimtai nenukentėjo.

Miesto policijos duomenimis, vakar per 18 valandų į „karnavalo keturkampį” įvažiavo 420 000 žmonių, nuo 9 iki 20 val. į miestą įvažiavo 103 000 transporto priemonių, o apie 21 val. galutinai „užstrigo”.

Be to, viešasis transportas dirbo visu pajėgumu, veždamas žmones į miestą ir iš jo, be to, į miestą plūstelėjo žmonių (keleivių ir įgulos narių) iš kelių Santa Kruso uoste prisišvartavusių kruizinių laivų.

Apskritai šių metų Santa Kruso karnavalas Niujorko tema buvo pripažintas itin sėkmingu, o 2024 m. karnavalo planavimas prasidės labai greitai!

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai