25.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų Salos31 000 turistų 163 lėktuvais iš Vokietijos ir Jungtinės Karalystės pasieks Kanarų...

31 000 turistų 163 lėktuvais iš Vokietijos ir Jungtinės Karalystės pasieks Kanarų salas

- Advertisement 3-

Vakar Kanarų salų turizmo ministrė Yaiza Castilla džiūgavo dėl nuostabios naujienos – Jungtinė Karalystė ir Vokietija Kanarų salas dabar laiko saugia kelionių kryptimi ir panaikina visus buvusius apribojimus.

Vakar paskelbta, kad tokios oro linijos, kaip TUI, Ryanair, easyJet ir Lufthansa kitą savaitę įvykdys 71 reisą iš Vokietijos į Kanarų salas bei siūlo 13 000 vietų lėktuvuose viems, norintiems keliauti.

Po netikėto Jungtinės Karalystės pranešimo vakar popietę, kad nuo sekmadienio ryto turistams, grįžtantiems namo, nebereikės saviizoliuotis, oro linijos atnaujina skrydžius į Kanarų salas. Jau nuo kitos savaitės archipelagas sulauks 92 reisų su 18 000 vietų lėktuvuose.

Tai reiškia, kad nuo rytojaus iš šių dviejų šalių Kanarų salas pasieks 163 lėktuvai su 31 000 turistų.

Kanarų salų turizmo ministrė Yaiza Castilla teigia, kad ,,netrukus mes taip pat būsime išbraukti iš kitų šalių juodojo sąrašo bei tapsime visiškai saugia teritorija, esančia žaliojoje zonoje ir, tikiuosi, kad bus taikomos visos saugumo priemonės, kurios padės išvengti naujų kornaviruso protrūkių salose“.

Kartu su Vokietija ir Jungtine Karalyste šalių, kurios neprieštarauja kelionėms į salas bei nereikalauja saviizoliacijos grįžus, sąrašą sudaro Švedija (kurios pagrindinis kelionių organizatorius atnaujina veiklą jau rytoj), Austrija, Belgija, Prancūzija, Portugalija ir Čekija.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai