26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaTurizmas3 Tenerifės viešbučiai priskiriami prie geriausių Europoje

3 Tenerifės viešbučiai priskiriami prie geriausių Europoje

- Advertisement 3-


Trys Tenerifės viešbučiai yra tarp devynių Ispanijos viešbučių, nominuotų „Conde Nast Johansens 2023” meistriškumo apdovanojimams, kurie skiriami geriausiems prabangių kelionių rinkos viešbučiams. Daugiau nei 38 metų patirtį tikrinant ir rekomenduojant tarptautinius kurortus turintis gidas atsižvelgia į tokius kintamuosius kaip prabanga, išskirtinumas, paslaugos ir patogumai.

Šiais metais ceremonija ir iškilminga vakarienė, kurios metu bus paskelbti į trumpąjį sąrašą įtrauktų Jungtinės Karalystės ir Europos viešbučių nugalėtojai, vyks lapkričio 7d. viešbutyje „Kimpton Fitzroy” Londone, pasibaigus balsavimui spalio 24d.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Ispanijos devyni viešbučiai nominuoti apdovanojimams „Awards for Excellence in Europe” šiose kategorijose: geriausias naujas arba neseniai renovuotas viešbutis, geriausias aptarnavimas, geriausia restorano patirtis, geriausias miesto viešbutis, geriausias viešbutis su SPA centru, geriausia SPA vieta ir geriausias kaimo viešbutis.

Dauguma iš devynių nominuotų viešbučių yra Ispanijos salose: 3 Tenerifėje, 2 Maljorkoje ir po vieną Astūrijoje, Kadise, Kastilijoje ir Leone bei Madride.

Tenerifėje nominuoti trys viešbučiai: „Royal Hideaway Corales Resort” La Caleta Kosta Adechėje, „Bahía del Duque” Kosta Adechėje ir „Hotel Botánico Oriental Spa Garden” Puerto de La Cruz.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO