24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaIspanija10 geriausių ispaniškų tapas, kuriomis galėsite mėgautis prasidėjus rudeniui

10 geriausių ispaniškų tapas, kuriomis galėsite mėgautis prasidėjus rudeniui

- Advertisement 3-

„Devour Tours“ maisto produktų ekspertai pasidalino dešimčia geriausių tapas, rudeniškai dienai sušildyti.

Teigiama, kad Ispanija turi daugiau barų kvadratiniame metre, negu bet kuri kita šalis. Žinoma, mes tiesiog negalime tuo nesidžiaugti! Mažuose ispaniškuose baruose yra aukštos medinės taburetės, neįmanomai siauri įėjimai ir dažniausiai tik stovimos vietos.

Kiekvienas esantis viduje turi stiklą gėrimo rankoje bei išsiskiria nuostabia nuotaika ir šūksniais. Ir, žinoma, jums taip pat reikės kuo nors užkąsti, kai kelsite tostą su bokalu Rioja ar caña alaus. Pabandykite tapas; tai grynai ispaniškas mažas maisto kąsnis, tapęs Ispanijos kultūros sinonimu.

Dabar, kai įsibėgėja ruduo, mes sukūrėme mėgstamiausių šalto oro ispaniškų tapas, sąrašą.

Champiñones rellenos (įdaryti pievagrybiai)

10 geriausiu ispanisku tapas Champinones rellenos (idaryti pievagrybiai)
10 geriausiu ispanisku tapas Champinones rellenos (idaryti pievagrybiai)

Atidaryti ištisi barai, skirti viliojantiems pievagrybių tapa. Gaminimo techniką ganėtinai paprasta. Paimkite grybų viršūnėles, užpildykite jas iki kraštų alyvuogių aliejumi, česnaku ir Iberijos kumpio gabaliukais ir palaukite, kol jie iškeps ant grotelių. Tai puikus tapa užkandis, kurio jūs tiesiog negalite neparagauti!

Albóndigas (mėsos kukuliai)

Šie skanūs ispaniški mėsos kukuliai paprastai patiekiami nedideliame moliniame inde, su nedideliu krekeriu, vadinamu ,,pico“. Jūs galite užsisakyti vieną ar du mėsos kukulius kaip tapa ir jie bus užpilti skaniausiu padažu (dažniausiai pagamintu pagal specialų šefo receptą). Ypač skanūs yra mėsos kukuliai su migdolų padažu. Jie praturtins ir patenkins kiekvieną, šaltą rudeninę naktį.

Dátiles con beicon (į šoninę suvyniotos datulės)

10 geriausiu ispanisku tapas Datiles con beicon (i sonine suvyniotos datules)
10 geriausiu ispanisku tapas Datiles con beicon (i sonine suvyniotos datules)

Net nereikia priminti, kad sūrių ir saldžių skonių deriniai yra sukurti rojuje! Taip pat nereikia pasakoti, kaip šoninė pagerina beveik visų receptų skonį. Ši tapa ypač lengvai pagaminamas – datulė apsukama šoninės griežinėliu ir kepama grilyje iki apskrudimo. Tai nuostabus skoniu derinys šaltam sezono vakarui.

Morcilla de Burgos (kruvinasis Burgos pudingas)

Gerai gerai, mes suprantame, kad kraujo valgymas nėra jūsų prioritetų sąraše! Tačiau jeigu jūs esate lankstus, pabandykite šį tapa. Paprastai patiekiama su trupučiu duonos riekelės, dešra yra sultinga ir pikantiška.

Croquetas (ispaniški kroketai)

10 geriausiu ispanisku tapas Croquetas (ispaniski kroketai)
10 geriausiu ispanisku tapas Croquetas (ispaniski kroketai)

Namie pagaminti kroketai yra vienas rudeniškiausių tapa! Įkandę keptą kroketą rasite puikų kreminį bešamel padažo mišinį su vištienos, kumpio, grybų, špinatų (ar bet ko, kas yra virtuvėje) gabaliukais, skonį. Kai kurie sako, kad kroketai yra Ispanijos atsakymas į klausimą, kur dėti maisto likučius. Jei taip ir yra, tai šis mažasis tapa yra geriausias maisto likučių panaudojimas!

Pincho moruno (pagardinti kiaulienos iešmeliai)

Pincho moruno yra labai paprasta pagaminti. Pagal geriausias arabų tradicijas, mėsa padengiama prieskoniais. Taip iešmeliai gavo savo pavadinimą ,,moruno“, nuo žodžio ,,maurai“. Prieskonių mišinys yra tiesiog puikus, nėra visai aštrus, tik labai kvapnus bei sustiprina kiaulienos skonį. Šaltu oras šis tapa, derinamas su geru vietiniu alumi.

Callos a la Madrileña (Madrido stiliaus žarnos)

10 geriausiu ispanisku tapas Callos a la Madrilena (Madrido stiliaus zarnos)
10 geriausiu ispanisku tapas Callos a la Madrilena (Madrido stiliaus zarnos)

Ir vėl, mes paprašysime jūsų susilaikyti nuo šios tapa vertinimo pagal pavadinimą. Madride šis patiekalas lėtai verdamas aštriame padaže kartu su avinžirniais ir tampa puiku mažu troškiniu, kuriuo galėsite mėgautis šaltą naktį.

Chorizo a la sidra ( chorizo troškinta sidre)

Jei kada nors bandėte ispanišką chorizo ​​dešrą, galite būti tikri, kad ši tapa jums patiks! Tai klasikinė ispanų dešra troškinama sidre iki minkštumo ir iškepama. Rezultatas – turiningas ir pikantiškas tapa, būdingas Astūrijos regionui.

Buñuelos de bacalao (sūdytos menkės traškučiai)

10 geriausiu ispanisku tapas Bunuelos de bacalao (sudytos menkes traskuciai)
10 geriausiu ispanisku tapas Bunuelos de bacalao (sudytos menkes traskuciai)

Sūdyta menkė yra viena iš labiausiai paplitusių žuvų, naudojamų Ispanijos maisto ruošimui, ir tai yra pagrindinis ingridientas šiame tapa. Traškučiai paprastai patiekiami su trupučiu česnakinio majonezo, kuris puikiai papildo menkės sūrumą. Mes taip pat mėgstame mėgautis šia tapa su vietiniu alumi.

Patatas revolconas (bulvių košė su paprika)

Ši tapa būdinga Extremaduros, Ávilos ir Salamankos regionams, ją labai paprasta pagaminti. Naminė bulvių košė sumaišoma su saldžia raudona paprika, suteikiant jai oranžinę spalvą ir dūmų skonį. Paprastai pateikiama su kumpio, šoninės ar keptos kiaulienos žievelėmis, vadinamomis ,,torreznos“. Ši tapa puikiai tinka šaltam vakarui!

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai